Apartmán Kapy Lipno

Apartmán Kapy Lipno

Ubytování u vody přehrady Lipno ✔ výhled na pláž z apartmánu..

🌞 ❄ Léto i zima na Lipně | ubytování v novém apartmánu.

▶ Vítáme Vás na našich stránkách nového apartmánu „KAPY“ na Lipně přímo u přehrady Lipno. Ideální poloha tohoto apartmánu pro Vaše ubytování nabízí možnosti koupání, provozování vodních sportů i jízdu na kole. V okolí naleznete Šumavskou přírodu, můžete navštívit Český Krumlov, Rožmberk i novou unikátní naučnou stezku Olšina. U nás prožijete spoustu zážitků při návštěvách okolních atrakcí.

Naše moto: Ať je léto nebo zima v apartmánu KAPY na Lipně je vždy prima.

 

🏖 💺 Rekreace a odpočinek na Lipně v apartmánu Kapy Lipno | Lipno nad Vltavou. 

▶ Nabízíme k pronájmu nový moderně vybavený apartmán 1+kk až pro 4 osoby, 55 m2 v 1. podlaží budovy. Kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelna se sprchou, WC. Vlastní balkon 10m2. Soukromé parkoviště zdarma. Wi-fi zdarma. Úschovna kol a lyží. Ubytování je jen pár kroků od pláže Lipenského jezera.

▶ Dále poskytujeme našim hostům půjčovnu dvou trekingových kol. V blízkosti dva aquaparky a spoustu možností vodních sportů a koupání. Cyklostezka Lipenská magistrála napojená na další Šumavské a Rakouské cyklostezky je ve vzdálenosti 40 metrů.

 

▶ V blízkosti apartmánu KAPY se také nachází k uspokojení Vaši rekreace spoustu restaurací, wellness, fitness centrum a několik venkovních dětských hřišť, bobová dráha a Stezka korunami stromů, Království lesa…

▶ V zimních měsících Vás určitě uspokojí běžkařské trasy a skibus pro lyžaře do skiareálu Lipno ten má zastávku jen pár kroků od apartmánu KAPY.

▶ Ledová magistrála s možností bruslení taktéž v docházkové vzdálenosti.

ubytování na Lipně v apartmánu Kapy